Оплата

В інтернет-магазині «FK-взуття» діють 2 види оплати. Ви можете оплатити товар за реквізитами або при отриманні.

Оплата за реквізитами передбачає попередню оплату замовлення на розрахунковий рахунок перед відправкою. Оплата здійснюється за повними реквізитами підприємця, наданих покупцеві у вигляді повідомлення. Зарахування передоплати проводиться при надходженні коштів на розрахунковий рахунок в робочі дні. Відправка товару здійснюється на наступний день після зарахування коштів або в день зарахування коштів, якщо передоплата надійшла на розрахунковий рахунок в робочі дні до 17 години.

Замовлення, оплачені попередньо, незалежно від вартості - доставляються безкоштовно в відділення Нової Пошти / Автолюкса або за вказаною адресою кур'єрами. Повернення товару, який був оплачений проводиться протягом 14 днів з моменту отримання.

Оплата товару при отриманні здійснюється після огляду замовлення і включає можливість примірки. Замовлення, які включають кілька товарів - будуть доставлені окремими посилками. Це дає можливість вибрати і сплатити тільки ті товари, які Вам підходять. Послуги доставки оплачуються тільки в разі оплати товару.

Послуга оплати товару після огляду автоматично блокується для користувачів, історія замовлень яких містить більше 4-х відмов від оплати.

Наші менеджери завжди раді відповісти на Ваші запитання. Ми працюємо з 9:00 до 21:00 без перерв і вихідних.

+38 (050) 562-37-32    +38 (096) 626-99-04    +38 (063) 448-43-25

З умовами повернення замовлення можна ознайомитись натиснувши на це посилання. Якщо Вас цікавлять подробиці судноплавство - натисніть це посилання.